У цій статті ми хочемо написати про документи, які Вам знадобляться під час Вашої подорожі.

  • Закордонний паспорт України

Це найважливіший документ у будь-якій подорожі. Адже він засвідчує особу громадянина. Бажано мати біометричний. закордонний паспорт.

  • Авіа, автобусні квитки

Квитки мають бути куплені заздалегідь. Перед виїздом важливо уважно прочитати, що в них написано та перевірити, чи не допущено помилок у імені, прізвищі, даті народження тощо.
Також варто зазначити, що квитки на чартерні авіарейси зазвичай виписуються за 24 години до вильоту. Автобусний маршрутний лист виписується за добу до виїзду.

  • Ваучер туриста

Йдеться про документ, який встановлює право туриста на послуги, що входять до складу туру. Також ця довідка підтверджує факт їхнього надання. Зазвичай у ваучері вказані такі послуги:
▪️ назва готелю;
▪️ тип номера;
▪️ харчування;
▪️ наявність трансферу;
▪️ послуги гіда;
▪️ додаткові послуги.
Ваучер туриста виписують у кількох примірниках. Він поділяється на три частини. Одну частину ваучера турист віддає перед автобусом, який везе його до готелю з аеропорту, інша частина має бути надана у готелі, а третій шматочок – має залишитися у туриста до кінця відпочинку.

  • Страхування

Йдеться про страховий поліс, тобто документ, який видає страховик застрахованій особі. Він засвідчує факт підписання договору страховки та містить його умови. Радимо читати їх дуже уважно. Якщо довелося скористатися страховкою, треба зателефонувати за телефоном, який вказаний у страховому полісі.

  • Віза

Якщо ти прямуєш до країн, де обов’язковою умовою є отримання візи, то Вам треба своєчасно здати всі необхідні фото та документи у візовий центр. Зверніть увагу: турменеджер не несе відповідальності, якщо турист порушив встановлені терміни. Безвізовими країнами на сьогодні є Єгипет, Туреччина, Європа (при наявності біометричного закордонного паспорта України).

Вам також може сподобатися...