• Сонячні опіки

Проблемою № 1 на відпочинку, за статистикою, пов’язані із сонячними неприємностями (сонячний чи тепловий удари, перегрів, дерматит). Не зловживайте сонячними ванними, в жаркі години йдіть у тінь, користуйтеся сонцезахисними кремами і не забувайте про сонцезахисні окуляри.

  • Травми, одержані на воді

Якщо Ви вирішили покататися на водному мотоциклі, «банані», «таблетці» і т. д. — можливо, лікування ви оплачуватимете самостійно (це залежить від страхової служби!)

  • Травми, отримані у стані алкогольного сп’яніння

Насамперед лікарі проводять тест на вміст алкоголю в крові. Якщо він виявиться позитивним – все лікування проводиться за рахунок пацієнта.

  • Загострення хронічних захворювань

Мається на увазі не тільки загострення банального гастриту, а й низки інших, більш серйозних проблем (у тому числі і серцево-судинних). Перш ніж вирушити на відпочинок, порадьтеся з лікарем і майте під рукою всі необхідні ліки.

Зверніть увагу!

Страховка іноді містить франшизу (це сума, яка не підлягає відшкодуванню страховиком) — у такому разі за кожен страховий випадок вам доведеться доплачувати самостійно (у кожного своя франшиза потрібно уточнювати при страхуванні).

Вам також може сподобатися...